Agri Plus jako firma odpowiedzialna społecznie, od dawna włącza się w działania dobroczynne. Zaangażowania spółki nie mogło zabraknąć również w trakcie 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Popularny Berlinkowóz częstował smacznymi hot-dogami wolontariuszy i osoby wspierające akcję, a firmowe gadżety z limitowanej serii trafiły na aukcje.

Spółka Agri Plus chętnie wspiera inicjatywy pomocowe, dlatego zdecydowała się zagrać razem z WOŚP w Czaplinku, miejscu, które jest kolebką firmy, łącząc siły z burmistrzem, Marcinem Naruszewiczem, jego zastępcą Januszem Bartczakiem oraz Aleksandrą Łuczyńską dyrektorką Czaplineckiego Ośrodka Kultury. Podczas wydarzenia, które miało miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Szkole Podstawowej, firma zorganizowała stoisko, na którym rozdawano przepyszne hot-dogi. Berlinkowóz był dostępny zarówno dla wolontariuszy, jak i mieszkańców aktywnie wspierających akcję. Oprócz ciepłych przekąsek, Agri Plus przygotowało niespodzianki dla najmłodszych.
Warto zaznaczyć, że jednocześnie dla WOŚP, w ramach grupy Smithfield Polska, zagrał także Animex Foods. Firmowy Berlinkowóz serwował hot-dogi również w Kutnie, a na lokalne aukcje trafiły gadżety i kosze pełne słynnych produktów marki Krakus.