Rekrutacja

Sukces i rozwój naszej Firmy są zasługą kompetentnego i efektywnego zespołu, który udało nam się stworzyć. Co miesiąc dołączają do niego kolejne osoby, które wnosząc swoją wiedzę, umiejętności i zaangażowanie pomagają nam w osiąganiu wspólnych celów.

Staramy się stwarzać naszym Pracownikom dobre, bezpieczne warunki pracy oraz przyjazną atmosferę. Przestrzegamy przepisów Kodeksu Pracy oraz BHP, z szacunkiem podchodzimy do każdego człowieka. Stawiamy na pracę zespołową, zaangażowanie i rozwój naszych Pracowników.

Zatrudniamy zarówno pracowników produkcyjnych do pracy na naszych fermach, w wytwórniach pasz czy w produkcji roślinnej, jak również Specjalistów i Kierowników do pracy w różnych działach Firmy.

Jednym z istotnych filarów działalności Agri Plus Sp. z o.o. i kluczem do sukcesu Firmy jest rozbudowany program współpracy z rolnikami indywidualnymi. Jest on możliwy, między innymi, dzięki pracującym w terenie kierownikom produkcji, którzy swoją fachową pomocą wspierają współpracujących z nami hodowców. Stąd też stałym punktem prowadzonych przez nas rekrutacji jest poszukiwanie i pozyskiwanie kompetentnych, otwartych na nowe wyzwania lekarzy weterynarii, którym nie straszna jest praca z dużymi zwierzętami i którzy chcą oraz potrafią wziąć na siebie odpowiedzialność za nawiązywanie i utrzymywanie efektywnych, satysfakcjonujących dla obydwu stron relacji z rolnikami indywidualnymi w celu stworzenia wspaniałych zespołów i wspólnego osiągania coraz lepszych wyników.

Aby zostać członkiem naszego Zespołu, najlepiej aplikować drogą elektroniczną w odpowiedzi na konkretne oferty pracy zamieszczane na naszej stronie www, w serwisach internetowych oraz prasie lokalnej.

Wysyłając aplikację pamiętaj o podaniu (np. w temacie maila) numeru referencyjnego ogłoszenia, na które odpowiadasz. To ułatwi i przyspieszy selekcję dokumentów!

Zachęcamy do przesyłania do nas swoich aplikacji również bez ogłoszenia. Mogą to robić zarówno osoby z doświadczeniem zawodowym jak i młodzi ambitni absolwenci. Prosimy też o wyraźne wskazanie, jakiego rodzaju stanowiskiem bądź działem w firmie jesteście Państwo zainteresowani.