Transport

Agri Plus zajmuje się nie tylko produkcją trzody chlewnej ale również jej transportem. Przewozimy prosięta, warchlaki, tuczniki, loszki, oraz maciory i knury osiągające wagę nawet 260kg. Przy realizowaniu przemieszczeń zwierząt najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo ludzi, dobrostan zwierząt i bioasekuracja czyli zabezpieczenie ferm przed wniknięciem chorób.

Spółka rozpoczynając w 2000r. swoją działalność w Polsce posiadała zaledwie jeden pojazd, którego kierowca nadal pracuje w Agri Plus. Pierwszym pojazdem składającym się z ciągnika siodłowego i naczepy 4- pokładowej zasiedlano kolejne fermy Agri Plus i fermy kontraktowe.

Obecnie Agri Plus posiada 20 zestawów ciągników siodłowych z naczepami działających na obszarze całej Polski. Pojazdy wykorzystywane do przewozów zwierząt w Agri Plus spełniają wymagania weterynaryjne, wysokie normy ekologiczne i standardy bezpieczeństwa. W związku z dynamicznie rozwijającą się produkcją trzody chlewnej w Agri Plus planowane są już kolejne zakupy nowych środków do transportu zwierząt.