Spółki Smithfield Polska, Animex Foods i Agri Plus, kolejny raz zdobyły nagrodę dla najlepszego pracodawcy w branży rolno-spożywczej. Tym razem tytuł ten został przyznany w ramach konkursu Złota Setka Polskiego Rolnictwa.

Złota Setka Polskiego Rolnictwa to organizowany i publikowany corocznie przez redakcję tygodnika „Wprost” ranking, wyłaniający 100 liderów branży rolno-spożywczej. 14 września 2023 roku miał miejsce finał VII. edycji konkursu, w trakcie którego obok Smithfield Polska nagrody otrzymały najprężniej działające i wyróżniające się szczególnymi osiągnięciami firmy tego sektora.

Przyznanie po raz kolejny tytułu najlepszego pracodawcy w branży rolno-spożywczej dla grupy Smithfield Polska, to uhonorowanie nieustannych działań firmy i całego jej managementu w zakresie budowania jak najlepszych relacji z pracownikami w oparciu o takie filary, jak bezpieczeństwo, stabilność zatrudnienia i możliwości rozwoju. Spółka prowadzi z zatrudnionymi osobami  dialog oraz buduje relacje poprzez zaangażowanie managerów i personelu w takie procesy jak rozwój umiejętności, rozwój kompetencji i sukcesji, czy cykliczne badanie opinii. W każdym z tych obszarów stara się zbliżyć do pracownika jednocześnie godząc to z wysokimi wymaganiami tej branży.

„Tytuł najlepszego Pracodawcy dla firmy działającej w tak ważnym sektorze, to ogromne wyróżnienie, ale również odpowiedzialność, która zobowiązuje do dalszego doskonalenia relacji z naszymi pracownikami. Pracują z nami wspaniali ludzie, dla których chcemy być godnym zaufania partnerem”. – powiedział Rafał Wilk, dyrektor zarządzający ds. HR.

Informację o poprzedniej nagrodzie dla najlepszego pracodawcy w branży rolno-spożywczej można znaleźć tutaj: https://www.animex.pl/smithfield-polska-najlepszym-pracodawca-w-branzy-rolno-spozywczej/