Agri Plus i Animex Foods ponownie łączą siły na Targach Pracy SGGW!

Agri Plus i Animex Foods wspólnie zapraszają do pracy studentów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Przedstawiciele obu firm wzięli aktywny udział w Studenckich Targach Pracy SGGW.

20 marca na terenie kampusu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, odbyły się XIII. Targi Pracy. Kluczowym celem wydarzenia jest pokazanie studentom ciekawych perspektyw zawodowych. Cieszymy się, że kolejny raz zaproszono nas do grona renomowanych firm, z którymi młodzi ludzie planują związać swoją przyszłość.

Nasz udział w XIII. Targach Pracy SGGW zapowiedzieliśmy studentom na fanpage’u wydarzenia w następujący sposób:

„Agri Plus to największy producent trzody chlewnej w Polsce.

Firma z ponad 20-letnią tradycją, której działalność obejmuje produkcję roślinną i produkcję pasz, zintegrowaną z hodowlą trzody chlewnej i drobiu.

Razem z Animex Foods jesteśmy częścią Smithfield Foods Inc., która funkcjonuje w ramach WH Group – grupy kapitałowej, będącej największym producentem wieprzowiny na świecie.

Na wszystkich etapach, naszą produkcję prowadzimy w oparciu o współpracę z polskimi hodowcami. Nasza działalność oparta jest o najwyższe standardy dobrostanu zwierząt i ochrony środowiska.

Oferujemy wachlarz możliwości zatrudnienia, staży oraz praktyk, niemal w całej Polsce.

Odwiedź nas na targach pracy i dołącz do grona naszych ekspertów!

Widzimy się już 20 marca!

Czekają na Ciebie nowe możliwości i atrakcje!

Dowiedz się więcej o nas: www.agriplus.pl

Po raz drugi zdecydowaliśmy się na wspólną udział w wydarzeniu firm, aby podkreślić naszą synergię w oparciu o ideę „od pola do stołu”. Zależało nam, aby pokazać osobom odwiedzającym targi, że jako wiodąca grupa na rynku, mamy możliwość kontrolowania jakość i bezpieczeństwo produktów na każdym etapie ich wytwarzania.  

Poszukujemy wysoko wyspecjalizowanej kadry, która nieustannie dąży do rozwoju, dlatego nasza oferta jest zróżnicowana.

Aktywna rekrutacja i rozmowy z młodymi ludźmi w trakcie imprezy były więc świetnym rozwiązaniem. Liczymy, iż niebawem wielu uczestników targów zasili nasze szeregi.

Dowiedz się więcej!

Targi pracy – Agri Plus